O Nas

https://beta.teetres.com/public/static/onas.jpg

Teetres to innowacyjna platforma dzięki której stworzysz i uformujesz od podstaw swoją markę odzieżową. Tworzenie własnego sklepu jeszcze nigdy nie było tak proste! Dziesiątki produktów na których możesz pracować w połączeniu z nieograniczoną konstrukcją wizualną strony, dadzą ci szeroką ofertę dla potencjalnych klientów. Od dawna marzyłeś o stworzeniu własnej marki odzieżowej na której mógłbyś zarabiać ale brakowało ci środków na jej otwarcie sprawiał że rezygnowałeś?

Zapomnij o tym! U Nas zrobisz to ZA DARMO!

Dla kogo Teetres?

Youtuberzy, Blogerzy, Graficy, Hobbysci, Własciciele stron www, organizacje charytatywne, przedsiębiorcy nie zaliczasz się do żadnej z w/w grup? to nic! Ty też możesz otworzyć swój własny sklep!

https://beta.teetres.com/public/static/001.jpghttps://beta.teetres.com/public/static/002.jpghttps://beta.teetres.com/public/static/003.jpghttps://beta.teetres.com/public/static/004.jpg https://beta.teetres.com/public/static/005.jpg

https://beta.teetres.com/public/static/006.jpg https://beta.teetres.com/public/static/007.jpg https://beta.teetres.com/public/static/008.jpg https://beta.teetres.com/public/static/009.jpg https://beta.teetres.com/public/static/010.jpg

https://beta.teetres.com/public/static/011.jpg https://beta.teetres.com/public/static/012.jpg https://beta.teetres.com/public/static/013.jpg https://beta.teetres.com/public/static/014.jpg https://beta.teetres.com/public/static/015.jpg

Dlaczego właśnie Teetres?

Niepowtarzalny wygląd sklepu. Teetres oferuje Ci nieograniczone możliwości zmiany wyglądu Twojego sklepu. Konstrukcje wizualną można modyfikować dowolnie począwszy od wstawienia swoich banerów i reklam a skończywszy na zmianie tła u modeli lub kompletnej wymianie ich.

Własny asortyment.

Jesteśmy otwarci na klientów dlatego też oprócz Naszego asortymentu dajemy im możliwość włączenia do oferty ich własnych towarów których nie ma w asortymencie platformy Teetres.

Brak jakiegokolwiek wkładu finansowego.

Teraz już nie musisz się martwić o koszta z prowadzenia sklepu bo w Teetres jest to całkowicie bezpłatne! To na głowie naszych pracowników jest przygotowanie i wysyłka towaru a także obsługa Twoich klientów.

Sam ustalasz prowizje od sprzedaży.

Tylko i wyłącznie od Ciebie zależy ile będziesz zarabiał na danym produkcie. Nasza platforma pozwala Ci na ustalenie własnej prowizji (procentowej lub kwotowej) którą będziesz mógł wypłacić osiągając minimalny próg wypłaty wynoszący: 500 zł

Pomoc.

Oferujemy pomoc graficzną i techniczną w trakcie prowadzenia sklepu. Każdy użytkownik już na starcie otrzymuję od Nas osobistego opiekuna z którym w razie jakichkolwiek pytań lub problemów będzie mógł się komunikować za pomocą chatu zawartego w panelu.

Zero ograniczeń.

Nie musisz mieć ukończone 18 lat aby móc założyć sklep na Naszej platformie (w przypadku niepełnoletności wymagane jest podanie osoby do formalności rozliczeniowych). Nie musisz prowadzić działalności gospodarczej by posiadać sklep.

DOŁĄCZ JUŻ DZIS I ZACZNIJ ZARABIANIE NA PLATFORMIE TEETRES.PL

https://beta.teetres.com/public/static/stopka.jpg